Blog Widget by LinkWithin
Blog Widget by LinkWithin

EUROVISIONBugün akşam Euorivison yarı finali yapılacak..Sabah gazeteleri göz gezdirirken Hadise'nin fotoğraflarına takıldım..Ve karar verdim..Her şey ilk çıktığında güzel...Özgün haliyle...Kendisiyle..
Üzerindeki kıyafet o kadar sırandı ki, yaratıcılık namına bir şey bulamadım..Bir de gözlerinde bıkkınlık hissettim...Biz niye böyleyiz??? Neden her şeyi çabuk tüketiyoruz...Anladım ki Hadise'yi de tüketmişiz...
Yukarıda Google'ın Eurovision tahmini var...Umarım iyi bir sonuç alırız..
Ancak benim düşünceme göre, şarkı ve Hadise yarışmaya katılmadan tükendiler bile...Patladılar...
DÜM yani..
TEK bir de...

0 yorum:

Kimim Ben?

Fotoğrafım
Antalya, Turkey
Beni bir temmuz sıcağında sarmışlar..Onlar için bir gurur olmuşum..Büyüyüp doruğa çıkınca artık,iyi ki doğdum deyip durmuşum..Bana yalın incelik çok yakışır:).Yaşam bu düşüncelerde çakışır..çaresizlere herkesler bakışır, gücümle adımı korumuşum..sorardım babama şu nedir, bu nedir?..Okudum öğrendim bilim çok kökenlidir..Yaşamın yolları dikenlidir..bazen ellerimle yürümüşüm..Bir söylediysem iki kez dinlerim..aklımla kötülükleri önlerim..Dilerim iyi gün görürüm... ... Bu bloğu kendim için açtım bir de sevdiğim blokları tek elden okumak için...Onları okumak ve yorum yapmaktan, umarım kendimce bir şeyler karalamayı unutmam:)

Takip ettiklerim

N'oldu bu dolar?

Translate to ..Çevir istersen

Manşetler

Related Posts Widget for Blogs by LinkWithin

İzleyiciler

Sinemada Bu Hafta